top of page
Whyte-Wood-full-width.webp

Ahşap Kapı ve Pencere Uygulamaları

Ahşap pencere ve kapılar bir evin ayrılmaz unsurlarıdır. Bu yapıların mümkün olduğu kadar sorumlu bir şekilde seçilmesi gerekir, çünkü bu yapılar bir yıl boyunca değil, uzun süre kullanılmaktadır.

Kalite

Ahşap pencere ve kapılarınız zahmetsizce açılmalı ve yıllar boyunca kusursuz görünmelidir. Ürünlerimiz doğal olarak yalıtkandır, sıcaklığı sabitleyebilir ve enerji faturalarınızın fiyatını düşürebilirsiniz.

 

Sizi zaman, para ve bakım zahmetinden kurtarırken güvenebileceğiniz kalitede ürünleri sunmaktayız.

Ahşap Kapı ve Pencere Projelerini Keşfedin

dommoore_2018_mccarter_april_3-in-content-3-1066x739.webp
Accoya-windows-and-doors-Parilo-Hotel-Paros-island-Greece-square.webp

Zaman Testi ve Performans

Daha az çekme, şişme, bükülme, böcek ve mantar hasarı, gelecekteki onarım maliyetlerini minimumda tutulacağı anlamına gelir. Masif ahşap ön kapılara yatırım yapıyorsanız, bu özellikler önemlidir.

 

Seçeceğiniz ahşap kapı ve pencereler daha uzun süre bozulmadan kalır. Özel panjurların sık sık yeniden boyanması gerekmez. Ömür boyu içiniz rahat eder.

Rakipsiz

Sürdürülebilir kaynaklı ürünleri kullanmak uPVC, alüminyum ve sürdürülemez kaynaklı sert ağaçlardan daha çok çevre dostudur.

 

Üstün 50 yıllık garantisi ile pencerelerinizin ve masif ahşap dış kapılarınızın zaman testine dayandığını kanıtlar ve size tam güven veririz.

Şimdi Daha Fazla Bilgi Edinin

coastal_3_r4_cmyk-scaled.webp
bottom of page