top of page
Young_Projects_6_Square_House_0060-b-1920x1282.webp
Çalışma Yüzedfyi 1.png

ACCOYA AHŞAP

Dünyanın En Stabil Ahşabı

Accoya, Ahşap hakkında bildiğiniz her şeyi baştan aşağı değiştirir.

 

Asetilasyon adı verilen devrim niteliğindeki bilimsel bir süreç aracılığıyla, ahşabı, en iyi sert ağaçların ve çoğu durumda alüminyum ve PVC’nin üzerinde ve ötesinde özellikler verecek şekilde modifiye eder.

 

Accoya yüzlerce üretici tarafından tercih edildi ve dünyanın dört bir yanından mimari açıdan önemli en heyecan verici projelerde kullanıldı. 

Deck
Sistemleri
Cephe
Sistemleri
Kapılar ve Pencereler
İlham
Kaynakları

bENZERSİZ

Performans, Sürdürülebilirlik ve Dayanıklılık

Accoya'nın faydaları, ahşap projelerin artık mutlak güvenle tasarlanabileceği anlamına geliyor. Accoya, dünya çapında birçok farklı açıdan test edilen, kendini kanıtlamış bir üründür. Uzun yıllar boyunca ciddi koşullarda birçok test gerçekleştirilmiştir ve Accoya size 50 yıla kadar endüstri lideri garantiler verir.

Accoya 50 Yıl Garanti İcon

50 YIL GARANTİ

Accoya 50 + yıl garanti sunar. Bu durum Accoya ahşabınızın uzun yıllar boyunca tadını çıkarabileceğiniz gerçeğinin bir kanıtıdır.

Accoya 50 Yıl Garanti İcon

25 YIL GARANTİ

Accoya Ahşabı, toprak altında ve tatlı su içerisinde 25 + yıl boyunca garanti sunar. Uzun süre içinizin rahat olmasını sağlar.

Accoya Pencere ve Doğrama

Performans

Her Proje Güvenilir

Accoya, kereste için benzeri görülmemiş bir güvenilirlik getiriyor; gözle görülür şekilde şişmemesi, küçülmemesi veya bozulmaması mümkün ve güvenilirdir. Son derece dayanıklı ve kararlı, her türlü iklimin testine dayanır.

Nihai Sonuç

Tutarlılık ve Kalite

Nihai sonuçlar; mimarların ve üreticilerin Accoya ile çalışmayı sevmesinin pek çok nedenini özetliyor - kaplamalar parlak görünüyor, daha uzun süre dayanım sağlıyor, kolay ve uzun bakım aralıkları sunuyor.

 

Aynı zamanda pürüzsüz, kavrulmuş ve fırçalanmış gibi çok sayıda dokusal kaplamaya sahip olma yeteneği ve ilave yaratıcı özgürlük sunuyor. Accoya Ahşabı, size uzun vadede zamandan ve paradan tasarruf sağlamanıza olanak sağlar

Accoya Dış Cephe Kaplama
Accoya Sürdürülebilir Dış Cephe Kaplama

Sürdürülebilirlik

Gerçekten Sürdürülebilir Bir Seçim

Accoya, iklim değişikliği gibi küresel zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olan gerçek anlamda sürdürülebilir bir seçimdir. Sürdürülebilirlik kaynaktan üretime ve hayatın sonuna kadar devam ediyor.

 

FSC® ve Cradle to Cradle Gold sertifikalı ™ tarafından akredite edilmiş, Malzeme Sağlığı için C2C Platinum sertifikasına ™ sahip dünyadaki tek yapı malzemesidir. Düşük karbon ayak iziyle, daha sağlıklı bir dünya için karbon emisyonlarıyla mücadeleye yardımcı olabilirsiniz.

 

Aynı zamanda toksik değildir, insanlar ve evcil hayvanlar için olduğu kadar gezegen için de güvenlidir.

İzmir, Türkiye

+90 232 421 79 76

100recyclable_onwhite-82x82.png

Accoya, bir kereste olarak benzeri görülmemiş bir güvenirlik sağlar.

Allclimates_onwhite-82x82 (1).webp

Boyutsal değişimlere uğramaz, son derece kararlı ve her iklim koşuluna karşı dayanıklıdır.

50YrWarranty_onwhite-82x82.png

Dahası, toprak üstünde 50 yıl, toprak içinde ve tatlı su altında 25 yıl garantilidir.

Worldcreds_onwhite-82x82.png

Bu garantiler, uzun yıllar
boyunca Accoya Ahşabının tadını çıkarabileceğinizin gerçek kanıtıdır.

Ahşap Deck Kaplamaları

Her Adımda

Sorunsuz Deneyim

Deck Kaplaması söz konusu olunca doğal güzellik, sertlik ve tüm hava şartlarında performans önemli unsurlardır. Uzun yıllar sürecek dayanıklılık, üstün performans karakteristikleri ve boyutsal mukavemet şarttır. Ayrıca sağlığa zararlı herhangi bir toksik madde barındırmamak, insan ve hayvan sağlığı için zararsız olmak zorundadır.

 

Accoya’nın arkasındaki teknoloji onu serin tutar, kıymıklandırmaz ve hassas çıplak ayaklar için mükemmel kılar. Accoya bu kriterlerin tamamını barındıran ideal bir tercihtir.

EjeSmjaXsAAAVVC.jpg
Copy-of-0801-1900x960.jpg

Ahşap Cephe Kaplamaları

İdeal

Gelecek Nesiller İçin

Tercihinizde estetik ve düşük bakım maliyetleri önemli olduğunda, Accoya net bir seçim haline gelir. Düşük bakım gerektiren uzun ömürlü koruyucular, Accoya Cephe kaplamanızın harika görünmesini sağlayacaktır.

 

Özel sipariş gerektiren profiller ve renkler, size en üst düzeyde özgürlük sağlayan ve projenize en uygun genişlik ve kalınlık seçeneklerinin mevcudiyeti ile istediğiniz görünümü elde etmenize imkan verir.

Kapılar ve Pencereler

Kalite

Ömür Boyu

Sağlamlıkları sayesinde, Accoya pencereleri ve kapıları yıl boyunca zahmetsizce açılır ve on yıllarca da açılacaktır. Uzun Ömürlü koruyucular ile pencere ve kapıların görsel olarak daha uzun süre yeni kalması sağlanır.

 

Ahşabın sağladığı doğal yalıtım sayesinde yapıların enerji maliyetleri düşer. Ömür boyu düşük bakım masrafları, Accoya’yı çevreye çok az maliyetle sağlam ve uzun vadeli bir yatırım haline getirir.

front-page-image.webp
Camper-Haaks-square-952x952.jpg

Esin Kaynakları

Yaratıcılık
&Marifet

Unutulmaz Bir Şey Yaratmak

Mimarlar ve tasarımcılar için ilham kaynağı olan Accoya Ahşabı, şehir mobilyalarından gitarlara, açık hava heykellerinden velodromlara kadar Accoya’nın tasarım potansiyeli söz konusu olduğunda gerçekten sınır yoktur, olasılıklar sonsuzdur.

TASARLA &
Accoya ile hayata geçir!
 

Accoya ile Yapabileceklerinizin Sınırı Yok!

Daha fazla ilham almak ve dünya çapında tamamlanan çok çeşitli projeleri görmek için www.tr-accoya.com veya info@naturelahsapyapi.com adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Naturel Ahsap Accoya Certficate-011.png
accoya_0277-3240x2160-1920x1280.webp
bottom of page