Accoya Ahşabı

Accoya, ahşap hakkında bildiğiniz her şeyi baştan aşşağıya değiştirir. Asetilasyon adı verilen devrim niteliğindeki bilimsel bir süreç aracılığıyla, ahşabı, en iyi sert ağaçların ve çoğu durumda alüminyum ve PVC’nin üzerinde ve ötesinde özellikler verecek şekilde modifiye eder.

Sleeve-House-hero-1900x960.jpg
Çalışma Yüzedfyi 1.png

50 Yıl Garantili Çevre Dostu Ahşap

Tik ağacını bile geride bırakacak 50 yıl garanti kapsamı. Zeminde veya tatlı suda 25 yıl garantili Accoya, onlarca yıl içinizin rahat etmesini sağlayan dayanıma sahiptir ve size huzur veren projeleriniz için iyi bir deneyim olacaktır.

Projenizde Accoya’yı tercih ederek düşük karbon ayak iziyle, daha sağlıklı bir dünya için karbon emisyonlarıyla mücadeleye yardımcı olabilir, aynı zamanda toksik olmayan bir yapıya sahip olan Accoya, insanlar ve evcil hayvanlar için olduğu kadar gezegen için de çok güvenlidir.

Basliksiz-12SA1-1.png

Diğer Ahşapların Ötesinde Performans

log-yard-3-2160x1440.jpg

Accoya, bir kereste olarak benzeri görülmemiş bir güvenirlik sağlar.

Vanguard-way-Dallas-full-width-image-190

Boyutsal değişimlere uğramaz, son derece kararlı ve her iklim koşuluna karşı dayanıklıdır.

Dahası, toprak üstünde 50 yıl, toprak içinde ve tatlı su altında 25 yıl garantilidir.

Moses-Bridge-full-width-1900x952.jpg

Bu garantiler, uzun yıllar

boyunca Accoya Ahşabının tadını çıkarabileceğinizin gerçek kanıtıdır.

Mannes-the-dog-full-width-1900x952.jpg
Basliksiz-12SA122-1536x256.png

Yüksek Kaplama Performansı

Darling-Exchange-square-4-852x852-1.jpg

Mimarların ve üreticilerin Accoya ile çalışmayı sevmesinin birçok nedeni vardır. Accoya’nın yüksek kaplama performansı ona parlak bir son kat görünüşü, daha uzun ömür ve daha uzun bakım aralıkları sağlar. Bu da uzun vadede zaman ve para tasarrufu demektir.

Ayrıca sınırsız yaratıcılık için pürüzsüz, kömürleşmiş ya da fırçalanmış gibi çok sayıda dokusal yüzey oluşturma seçeneği sunar.

Stavanger-Bridge-full-width-1900x952.jpg
Basliksiz-12SA1222-1536x256.png

Benzersiz Sürdürülebilirlik

Naturel Ahşap ekibi en kaliteli ürünleri kullanarak en üst düzeyde hizmet sunma misyonuyla hareket eder. Kendi başına mimari ve görsel olarak üstün özelliklere sahip sertifikalı ve garantili ahşap ürünler ile kendi doğasından çok daha güçlü ve dayanıklı yapılar inşa ediyoruz. Çok yönlü çalışmalarımız sayesinde bir mekanın bütün hizmetlerini sağlıyoruz.

DSC_4319-1900x952.jpg

Accoya iklim değişikliği gibi küresel zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olan gerçek anlamda sürdürülebilir bir seçimdir. Sürdürülebilirlik kaynaktan üretime ve yaşamın sonuna kadar devam eder. FSC ve Cradle to Cradle Gold tarafından akredite edilmiş olup, malzeme sağlığı için C2C Platinum sertifikasına sahip dünyadaki tek yapı malzemesidir.

Uygulamalar

haven-2.jpg

Deck Kaplamalar

Deck Kaplaması söz konusu olunca doğal güzellik, sertlik ve tüm hava şartlarında performans önemli unsurlardır. Uzun yıllar sürecek dayanıklılık, üstün performans karakteristikleri ve boyutsal mukavemet şarttır. Ayrıca sağlığa zararlı herhangi bir toksik madde barındırmamak, insan ve hayvan sağlığı için zararsız olmak zorundadır. Accoya’nın arkasındaki teknoloji onu serin tutar, kıymıklandırmaz ve hassas çıplak ayaklar için mükemmel kılar. Accoya bu kriterlerin tamamını barındıran ideal bir tercihtir.

250-HBC-Higheay-NZ-hero-1900x960.jpg

Cephe Kaplamalar

Tercihinizde estetik ve düşük bakım maliyetleri önemli olduğunda, Accoya net bir seçim haline gelir. Düşük bakım gerektiren uzun ömürlü koruyucular, Accoya Cephe kaplamanızın harika görünmesini sağlayacaktır. Özel sipariş gerektiren profiller ve renkler, size en üst düzeyde özgürlük sağlayan ve projenize en uygun genişlik ve kalınlık seçeneklerinin mevcudiyeti ile istediğiniz görünümü elde etmenize imkan verir.

Calisma-Yuzeyidfs2fs2d2sd-1-1.png

Kapılar ve Pencereler

Sağlamlıkları sayesinde, Accoya pencereleri ve kapıları yıl boyunca zahmetsizce açılır ve on yıllarca da açılacaktır. Uzun Ömürlü koruyucular ile pencere ve kapıların görsel olarak daha uzun süre yeni kalması sağlanır. Ahşabın sağladığı doğal yalıtım sayesinde yapıların enerji maliyetleri düşer. Ömür boyu düşük bakım masrafları, Accoya’yı çevreye çok az maliyetle sağlam ve uzun vadeli bir yatırım haline getirir.

WK-SHoot-Selectie-13-09-2017-7723-need-p

Esin Kaynakları

Mimarlar ve tasarımcılar için ilham kaynağı olan Accoya Ahşabı, şehir mobilyalarından gitarlara, açık hava heykellerinden velodromlara kadar Accoya’nın tasarım potansiyeli söz konusu olduğunda gerçekten sınır yoktur, olasılıklar sonsuzdur. Daha fazla ilham almak ve dünya çapında tamamlanan çok çeşitli projeleri görmek için www.accoya.com veya info@naturelahsapyapi.com adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Accoya ile Yapabileceklerinin Sınırı Yok!

Hayalinizdeki mekanlar Accoya ile Mümkün!

Bize bugün projenizden bahsedin.