top of page
Ana Güverte

Ahşap Deck Uygulamaları

Ahşap Deck Kaplamaları ayağınızın altındaki hissi veya gerçek ahşap tahtalarla elde edilen otantik görünümü doğal olarak yansıtır ve tüm bunları ve çok daha fazlasını sizlere sunar. 

Her Adımda Sorunsuz Deneyim...

Her iklimde aşınmaya ve yıpranmaya dayanıklı bakım gerektirmeyen bir zemin kaplaması için kaliteli ürünler doğru bir cevap olacaktır.

 

Tipik zemin kaplama malzemelerine kıyasla üstün stabilite ile çatlaklara ve kıymıklara karşı dirençli olan ürünlerimiz, gerçek ahşabın cazibesini olağanüstü performans bilgileriyle birleştirir.

 

Yaşam alanlarınızı ve harika dış mekanlarınızı genişletmek için ideal - çıplak ayak dostudur.

Ahşap Deck Projelerini Keşfedin

Havuz Evi
Çatı, kendisine gelen hareketli yükleri taşıyabilecek mukavemette olmalı ve bu yükleri taş

Çıplak Ayakla Dost

Geleneksel ahşap zemin kaplamasının aksine ürünlerimiz tüm yıl boyunca çıplak ayakla dosttur, çürümeye ve böcek saldırılarına karşı dayanıklıdır ve en iyi şekilde görünmesi için sürekli bakım gerektirmez.

 

Daha az bükülme ve şişme, daha az bozulmaya eşittir, bu da ürünlerimiz ile ahşap döşemenizin güvenle döşenebileceği anlamına gelir.

%100 Çevreci

Yasadışı ağaç kesimi yapılan çoğu zemin kaplama malzemesi, kompozit veya yavaş büyüyen tropikal sert ağaçların aksine, ürünlerimiz sürdürülebilir kaynaklı FSC® sertifikalıdır.

 

%100 toksik içermez. %100 geri dönüştürülebilir ve herhangi bir zemin kaplama malzemesi arasında en düşük karbon ayak izine sahiptir.

Şimdi Daha Fazla Bilgi Edinin

IMG_0857.HEIC
bottom of page