İzmir Ahşap Haro Parkeler ve Örnekleri

Almanya'nın lider parke üreticisine hoş geldiniz

Lamine parkelerimizin üretiminde, sürdürülebilir ormanlardan elde edilen ahşap kullanıyoruz. Bu, PEFC sertifikalıdır ve ahşap atıklar, kendi kojenerasyon tesisimizde değerlendirilmektedir. Doğal kaynaklarımızın korunması bizim için önemlidir; çünkü: Parke zemin ile yüzde 100 doğallığı evinize taşımış olursunuz.

Her durum için tasasız zemin

Geleceğin HARO parke döşeme tahtalarını Almanya'da en yüksek kalitede üretiyoruz: Ahşabın işlenmesi, Almanya'da sıkı çevre standardına tabidir. Ayrıca parke zeminimiz, son derece sağlıklı ve düşük emisyonlu ürünler için verilen ödüller olan Mavi Melek ve A+ etiketi ile sertifikalıdır.

Modern zemin kaplaması olarak lamine parke

Kişiliğinizi, uygun HARO hazır parke ile ön plana çıkarın. Ancak önce bazı kararlar vermelisiniz: Markant meşesi mi, Terra meşesi mi, Sauvage meşesi mi yoksa Alabama meşesi mi olmalı? Yoksa kayını mı tercih edersiniz?? Peki dişbudak ağacına ne dersiniz?? Zemin yağlanmalı mı yoksa cilalanmalı mı? Kaliteli hazır lamine parke seçiminde, tamamen kendi tarzınıza odaklanabilirsiniz. Karar sırasında, kullanım yoğunluğu ve mekana göre kullanım önemli bir rol oynamaz.

ÜÇ KATMANLI HARO PARKE DÖŞEME TAHTALARI

Plank 1-Strip, Longstrip ve Plank 1-Strip Plaza lamine parkelerimiz, birden fazla katmandan oluşmaktadır. 3 katmanlı yapıda, üst katman olarak değerli ahşap kullanırız. Bunu orta katman takip eder: Top seride, ladin ağacından yapılan masif ahşap şeritler kullanırız; bunlar ilk katmanda yüksek yoğunluklu lif levhalardan (HDF) üretilmektedir. Arka taraf için yumuşak ahşap kullanırız. Özelliği nedir? Ladinden çubuklar, üst ve alt katmana enine uzanır. Böylece ahşabın yerinden oynaması minimuma indirilir. 3 katmanlı lamine parke, profesyonel yardım olmadan yüzer olarak döşenebilir. Modern geçmeli sistem sayesinde, hazır lamine parke kolayca döşenir.Daha sağlam ve sessiz bir zemin kaplaması istiyorsanız hazır lamine parkenin tüm yüzey boyunca yapışmasını sağlayabilirsiniz. Burada profesyonel bir ustadan yardım almanızı öneririz.

Plank 1-strip

180 x 2200 milimetre ve 173 x 2200 milimetre

Plank 1-Strip ile daha geniş bir atmosfer yaratırsınız. Meşe gibi açık renkli ahşap türleri şık bir etki yaratır. Koyu renkli ahşaplar, asil damarları ile güçlü bir ifade sunar.

Longstrip

180 x 2200 milimetre ve 180 x 2210 milimetre

Longstrip görünümündeki hazır lamine parke, canlı bir etki yaratır. Şerit elemanlar, döşeme tahtası üzerinde kayık olarak yan yana durur. Bu da, bireysel ve kendine özgü bir karakter sunar.

Plank 1-Strip Plaza

240 x 2200 milimetre 

Alanınızı büyük göstermek mi istiyorsunuz? Bu Plank 1-Strip modeli ekstra geniştir ve bu sayede mekanın daha geniş görünmesini sağlar. Saf zarafet!

YÜZEY BAKIMI

Yeni parke döşeme tahtalarınızın yüzeyi iki nedenden ötürü işlem görmektedir: Yüzey bakımı, doğal malzemeleri dış etkilere karşı destekler. Ayrıca, parkenin görünümünün korunmasını sağlar.

Parke zemini nerede döşemek istersiniz? Odak noktanızda doğallık mı yoksa yıpranmaya karşı dayanıklılık mı var? Doğru yüzey bakımı ile HARO lamine parkeyi banyoda bile kullanabilirsiniz.

İstediğiniz parkeyi seçtikten sonra, uygun yüzey bakımına karar verin:

PermaDur Cila

NaturaDur Mat Yüzey Finişi

NaturaLin Plus Doğal Yağlı Yüzey

YÜZEY FİNİŞİ

Ayaklarınızda meşenin özgün, canlı yapısını mı hissetmek istiyorsunuz? Yüzey bakımının yanı sıra, yapı da dokunuş hissi için önemlidir. Yüzey işlemelerimiz sayesinde, görülebilir ve hissedilebilir yükseklik farkları olan yüzeyler yaratırız. Lamine parkeyi daha doğal yapan da bu histir. Favori yapınızı seçin: örneğin; strüktürlü, Retro strüktürlü veya taşlanmış. Döşeme tahtası formatını bir kez daha vurgulayan, "pahlı" olarak anılan eğimli ahşap kenarları tercih edin.

Aradığınız şeyin merdiven kaplaması için parke veya Zarif beyaz farkı: Almanya'nın bir numaralı parke üreticisi olarak hayalinizdeki evi gerçekleştiriyoruz.

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Siyah LinkedIn Simge