İzmir Naturel Ahşap Yapı Ahşap Doğrama Sistemleri

AHŞAP

DOĞRAMA

Ahşap doğramalar binalara enerji verimliliği, ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve görsel sıcaklık katar. Ürettiğimiz ahşap doğramalar yüksek teknolojik makinalarda özenle seçilmiş ham maddelerden üretilmektedir.

Uzun ömürlü, zahmetsiz ve ekonomik

Ahşap, üstün mekanik özelliklere sahiptir. Ahşabın taşıma gücü, eğilme ve bükülme direnci, ısı değişiklikleriyle boyut değiştirmemesi onu doğrama üretimi için en ideal malzeme yapmaktadır. Örneğin metal doğramalar ısı ile boyut değiştirir ve bu da kasa - kanat arasındaki uyumu etkiler. Ancak bu tip ısı değişimleri ahşap doğramada hiçbir değişiklik yapmaz. Ürünlerimizde su bazlı, uzun ömürlü ahşap boyaları kullanılmaktadır. İstenirse dış yüzey alüminyum, iç yüzey ahşap olacak şekilde de tasarlanabilir.

Ahşap pencereler sınırsız şekil, doku ve renk olanağı sunar. Aynı pencereye bakmaktan sıkılırsanız rengini değiştirebilirsiniz.

Ahşap sağlıklı ve doğa dostu yapısının yanı sıra doğal afetlere karşı da etkili bir korunma biçimi ve tedbirdir. Ahşap iç veya dış yüzeye sahip ürünler hafiftir ve özellikle deprem gibi ülkemizde oldukça sık rastlanan bir doğal afete karşı oldukça güçlü bir korunma şekli olacaktır. Çöken bir enkazın altında ahşap yapı malzemesi zarar görmenize engel olacaktır.

 

Ahşap detaylara sahip pencere kullanımı daha sağlıklı bir yaşam geçirmenizi sağlayacaktır. Evlerinizin hem daha şık görünmesi hem de hava aldıran özelliğe sahip pencereler ile sağlıklı bir ortamda yaşamak eminim tercihiniz olacaktır.

KARARLI

DAYANIKLI

YALITKAN

DÜŞÜK BAKIM

SÜRDÜRÜLEBİLİR

TOKSİK İÇERMEZ

Ahşabın üstün kaplama performansı ve sürdürülebilirliği, pencere ve kapılarınızı için ideal seçim haline getirir. Tüm yıl zahmetsizce açılan kapıları ve pencereleri deneyin. Uzun ömürlü kaplamalar daha uzun süre bozulmadan kalır ve evinizi yıl boyu yalıtkan tutmanıza ve enerji faturalarınızı azaltmanıza yardımcı olur. Yüksek performanslı ahşap pencere ve kapılar, geleneksel sert ağaçlardan ve çoğu durumda PVC ve alüminyumdan daha iyi performans gösterir. 

Ahşap doğrama uzun ömürlüdür.

Ahşap doğramanın bakımı kolaydır. (Bazı ahşap türleri ile üretilirse kullanım ömrü boyunca hiç bakım gerektirmez)

Isı yalıtımı konusunda PVC ve alüminyumdan çok daha üstündür.

Üretim ve hizmet aşamalarında çevre dostudur.

İnsan sağlığına zararı yoktur.

Uzun vadede PVC ve alüminyumdan daha ekonomiktir.

Ahşap Doğramanın Avantajları

Güzelbahçe Özel Konut Doğrama Çalışmaları

Yüksek kalitede, dayanıklı ve kararlı ahşap doğramalar hakkında daha fazla bilgi alın!

  • Black Instagram Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Siyah LinkedIn Simge